سفارش چاپ تابلو نقاشی

سفارش چاپ تابلو نقاشی

مجموعۀ هنری ارتنگ در ابتدا فقط با هدف معرفی برترین نقاشی‌های جهان پایه گذاری شد اما با گذر زمان تصمیم گرفتیم که برای نخستین بار در ایران اقدام به فروش فایل دیجیتال بسیار با کیفیت این نقاشی‌ها کنیم و البته این تصمیم نیز با استقبال کاربران سایت مواجه شد. هم اکنون نیز شما می‌توانید با مراجعه به قسمت فروشگاه سایت و انتخاب اثر مورد پسند خود، آن را خریداری و دانلود کنید و متناسب با نیاز خود از این فایل دیجیتال بسیار بزرگ و با کیفیت استفاده کنید.

امکان دیگری که هم اکنون به مجموعۀ هنری ارتنگ افزوده شده، آن است که کاربران سایت می‌توانند تابلو نقاشی مورد نظر خود را برای چاپ فیزیکی سفارش دهند و در کمترین زمان ممکن و با هزینه‌ای مقرون به صرفه، نقاشی مورد پسند خود را به صورت یک تابلوی واقعی منحصر به فرد تحویل بگیرند. با توجه به اینکه آثار موجود در مجموعۀ هنری ارتنگ همگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند، ما می‌توانیم این اطمینان را به خریداران بدهیم که چاپ نقاشی‌های مورد نظر آنها را در بالاترین کیفیت و استاندارد ممکن انجام خواهیم داد. توجه به این نکته ضروری است که هنگامی می‌توان یک نقاشی را در بهترین کیفیت ممکن با حفظ جزئیات اصلی چاپ کرد که فایل دیجیتال آن نیز دارای اندازه‌ای بزرگ و کیفیتی عالی باشد. خوشبختانه این نکته بر کاربران ما پوشیده نیست که بدون اغراق مجموعۀ ما نخستین مرجعی در کشور است که تصاویر نقاشی‌ها را با اندازه‌های گیگاپیکسلی به فروش می‌رساند و طبیعی است که محصولات چاپی ما نیز دارای بالاترین استانداردهای کیفیتی خواهند بود.

سفارش چاپ تابلو نقاشی

قیمت چاپ روی بوم با پارچۀ کنواس همانند تابلوی واقعی:
1. چاپ 100 در 70 روی بوم: 502.000 تومان
2. چاپ 50 در 70 روی بوم: 334.000 تومان
3. چاپ 30 در 40 روی بوم: 205.000 تومان

قیمت چاپ روی تخته‌شاسی 30 میلی‌متر:
1. چاپ 100 در 70 روی تخته‌شاسی: 323.000 تومان
2. چاپ 50 در 70 روی تخته‌شاسی: 205.000 تومان
3. چاپ 30 در 40 روی تخته‌شاسی: 85.000 تومان

راهنمای سفارش چاپ تابلو نقاشی:
جهت سفارش چاپ نقاشی مورد نظر خود از فرم زیر استفاده کنید. در فرم زیر نام نقاشی، اندازۀ چاپ تابلو، نوع تابلو و سایر موارد دیگر را وارد کرده و بر روی ارسال کلیک کنید. ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت و سفارش شما را انجام خواهیم داد.

    ۱۳۹۹ - ۱۳۹۱ © تمام حقوق محفوظ است.