سفارش چاپ تابلو نقاشی

سفارش چاپ تابلو نقاشی

مجموعۀ هنری ارتنگ در ابتدا فقط با هدف معرفی برترین نقاشی های جهان پایه گذاری شد اما با گذر زمان تصمیم گرفتیم که برای نخستین بار در ایران اقدام به فروش فایل دیجیتال بسیار با کیفیت این نقاشی ها کنیم و البته این تصمیم نیز با استقبال کاربران سایت مواجه شد. هم اکنون نیز شما می توانید با مراجعه به قسمت فروشگاه سایت و انتخاب اثر مورد پسند خود، آن را خریداری و دانلود کنید و متناسب با نیاز خود از این فایل دیجیتال بسیار بزرگ و با کیفیت استفاده کنید.

امکان دیگری که هم اکنون به مجموعۀ هنری ارتنگ افزوده شده، آن است که کاربران سایت می توانند تابلو نقاشی مورد نظر خود را برای چاپ فیزیکی سفارش دهند و در کمترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه، نقاشی مورد پسند خود را به صورت یک تابلوی واقعی منحصر به فرد تحویل بگیرند. با توجه به اینکه آثار موجود در مجموعۀ هنری ارتنگ همگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند، ما می توانیم این اطمینان را به خریداران بدهیم که چاپ نقاشی های مورد نظر آنها را در بالاترین کیفیت و استاندارد ممکن انجام خواهیم داد. توجه به این نکته ضروری است که هنگامی می توان یک نقاشی را در بهترین کیفیت ممکن با حفظ جزئیات اصلی چاپ کرد که فایل دیجیتال آن نیز دارای اندازه ای بزرگ و کیفیتی عالی باشد. خوشبختانه این نکته بر کاربران ما پوشیده نیست که بدون اغراق مجموعۀ ما نخستین مرجعی در کشور است که تصاویر نقاشی ها را با اندازه های گیگاپیکسلی به فروش می رساند و طبیعی است که محصولات چاپی ما نیز دارای بالاترین استانداردهای کیفیتی خواهند بود.

اندازه های چاپ نقاشی ارتنگ

راهنمای سفارش چاپ تابلو نقاشی:
ما در حال حاضر امکان چاپ نقاشی ها را به دو صورت فراهم کرده ایم:
1. چاپ حرفه ای نقاشی روی تخته شاسی 8 میل، کاغذ سیلک.
2. چاپ تخصصی نقاشی بر روی بوم (مانند یک تابلوی واقعی).

جهت سفارش چاپ نقاشی مورد نظر خود از فرم زیر استفاده کنید. در فرم زیر نام نقاشی، اندازۀ چاپ تابلو، نوع تابلو و سایر موارد دیگر را وارد کرده و بر روی ارسال کلیک کنید. ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت و سفارش شما را انجام خواهیم داد.

۱۳۹۹ - ۱۳۹۱ © تمام حقوق محفوظ است.