قوانین

کاربران گرامی قبل از خرید به نکات زیر توجه داشته باشید:

1- این وبسایت هیچ‌گونه نمایندگی فیزیکی و مجازی دیگری در ایران ندارد و تنها از طریق این دامنۀ Artang.ir فرایند فروش آثار نقاشی را بصورت آنلاین انجام می‌دهد.

2- فرایند خرید و دریافت تمامی نقاشی‌ها کاملاً بصورت الکترونیکی می‌باشد. یعنی پرداخت آنلاین مبلغ نقاشی مورد نظر و دریافت آنلاین و بلافاصله نقاشی خریداری شده.

3- بعد از دریافت لینک دانلود نقاشی، این لینک فقط تا 3 روز فعال است.

4- منظور از خرید دیجیتال نقاشی‌ها، خرید تابلوی فیزیکی نیست، بلکه شما فایل دیجیتال نقاشی را دریافت خواهید کرد.

5- در توضیحات هر نقاشی تمامی اطلاعات و جزئیات لازم به طور کامل ذکر شده است، پس قبل از خرید ابتدا این اطلاعات را با دقت بخوانید و بعد اقدام به خرید کنید.

6- در هنگام خرید حتماً آدرس ایمیل صحیح و معتبر را وارد کنید چونکه لینک دانلود علاوه بر اینکه بلافاصله بعد از پرداخت به شما نمایش داده می‌شود، به آدرس ایمیل شما نیز ارسال می‌شود. پس در وارد کردن آدرس ایمیل معتبر دقت کنید.

7- با توجه به اینکه خرید تمامی نقاشی‌ها بصورت دیجیتال و الکترونیکی می‌باشد و خریدار بعد از پرداخت هزینه محصول، بلافاصله آن را دریافت می‌کند، اگر چنانچه خریدار در خرید دچار اشتباه شود و به جای نقاشی مورد نظر خود، نقاشی دیگری را خریداری و دریافت کند، مبلغ پرداخت شده توسط خریدار از طرف ما قابل استرداد نخواهد بود، چونکه خریدار فایل نقاشی را دریافت کرده است، پس در انتخاب و خرید خود دقت نمایید.