مزیت خرید فایل دیجیتال نقاشی

مزیت نخست: فایل دیجیتال نقاشی های مشهور در اندازۀ بزرگ، بسیار گران قیمت و کم یاب می باشد، اما ما پس از سالها تجربه، تلاش و هزینه، به آسانی امکان خرید فایل بسیار بزرگ و با کیفیت برترین نقاشی های جهان را در ایران برای شما فراهم کرده ایم، آن هم با هزینه ای به مراتب کمتر از گالری های خارج از ایران.

مزیت دوم: فایل دیجیتال تمامی نقاشی های موجود در سایت، دارای بالاترین کیفیت و بالاترین حجم ممکن است و شما این اطمینان را خواهید داشت که ریزترین جزئیات ممکن را می توانید در نقاشی خریداری شده مشاهده کنید. میزان بزرگنمایی و وضوح جزئیات فایل دیجیتال آثار موجود در سایت به اندازه ای است که نگرشی تازه از آن نقاشی را به شما ارائه می دهد. ریزه کاری های موجود در تمام آثار هنری را فقط می توان در مقیاس بزرگ مشاهده کرد و مقیاس بزرگ نیز تنها و تنها در یک تصویر دیجیتال قابل عرضه است. پس تصویر دیجیتال یک نقاشی مشهور در بردارندۀ انبوهی از جزئیات است که در حالت عادی از چشم ها پنهان است.

مزیت سوم: فایل دیجیتال نقاشی، محدودیت های تابلو نقاشی فیزیکی را ندارد و شما می توانید مطابق با نیاز خود از آن استفاده کنید. مانند: استفاده در طرح های گرافیکی، چاپ در بالاترین کیفیت، استفاده در موبایل و…

برای قابل فهم تر کردن آنچه که در بالا گفته شد، به مثالی بسنده می کنیم: در تصویر دیجیتال نقاشی زیر برای نمونه بر روی قسمتی از آن زوم کرده ایم. در حالت زوم به آسانی می توانید جزئیات بسیار دقیق این نقاشی را ببینید. براستی شگفت انگیز نیست!

نقاشی چهرۀ جرج گیز
اثر: هانس هلباین پسر
سال خلق اثر: ۱۵۳۲ میلادی
بزرگنمایی و وضوح جزئیات انگشت در این اثر شگفت انگیز است:
جرج گیز

راهنمای خرید:
1. در ابتدا به قسمت فروشگاه بروید. [اینجا کلیک کنید].
2. نقاشی یا نقاشی های مورد نظر خود را انتخاب کنید.
3. بعد از ورود به سبد خرید، درگاه پرداخت را انتخاب کنید.
4. سپس فیلدهای ایمیل و نام و نام خانوادگی را تکمیل کنید. [در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت کنید زیرا لینک دانلود علاوه بر اینکه بلافاصله بعد از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد، به آدرس ایمیل شما نیز ارسال می شود.]
5. در پایان روی [پرداخت نهایی و دریافت] کلیک کنید. به درگاه بانک هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت، لینک دانلود را دریافت می کنید.

نکات مهم قبل از خرید:
1. لینک دانلود تا 7 روز فعال می ماند و بعد از آن منقضی می شود.
2. آدرس ایمیل را بدون www وارد کنید! (مثال: iran@gmail.com)
3. ما برای مشتریانی که به طور همزمان 3 محصول را خریداری کنند، کد تخفیف ارسال می کنیم.