مزیت خرید فایل دیجیتال نقاشی

بدون شک برای همۀ شما پیش آمده است که خواسته باشید یک تابلوی معروف را از نزدیک مشاهده کنید یا حتی دوست داشته باشید که آن تابلوی مورد علاقه را به دیوار اتاقتان بیاویزید. اما حتماً متوجه شده اید که تابلو نقاشی های مشهور دنیا را فقط می توانید در موزه ها مشاهده کنید. پس تنها راه باقی مانده این خواهد بود که خودتان تصویری با کیفیت از اثر مورد پسندتان تهیه کنید و با چاپ کردن آن به صورت یک تابلوی استاندارد، به هدفتان برسید. هدف ما نیز دقیقاً ایجاد چنین امکانی برای شماست. یعنی ما امکان خرید تصویر دیجیتال بسیار با کیفیت و بزرگ اندازۀ آثار برتر هنر نقاشی را به آسانی در ایران برای شما فراهم کرده ایم، آن هم با قیمتی به صرفه که برای عموم قابل پرداخت باشد. البته داشتن تصویر دیجیتال از یک نقاشی مطرح علاوه بر چاپ کردن آن، فایده های دیگری نیز دارد که در زیر به سه نمونه از آنها اشاره می کنیم:

مزیت نخست: فایل دیجیتال نقاشی های مشهور در اندازۀ بزرگ، بسیار گران قیمت و کم یاب می باشد، اما ما پس از سالها تجربه، تلاش و هزینه، به آسانی امکان خرید فایل بسیار بزرگ و با کیفیت برترین نقاشی های جهان را در ایران برای شما فراهم کرده ایم، آن هم با هزینه ای به مراتب کمتر از گالری های خارج از ایران.

مزیت دوم: فایل دیجیتال تمامی نقاشی های موجود در سایت، دارای بالاترین کیفیت و بالاترین حجم ممکن است و شما این اطمینان را خواهید داشت که ریزترین جزئیات ممکن را می توانید در نقاشی خریداری شده مشاهده کنید. میزان بزرگنمایی و وضوح جزئیات فایل دیجیتال آثار موجود در سایت به اندازه ای است که نگرشی تازه از آن نقاشی را به شما ارائه می دهد. ریزه کاری های موجود در تمام آثار هنری را فقط می توان در مقیاس بزرگ مشاهده کرد و مقیاس بزرگ نیز تنها و تنها در یک تصویر دیجیتال قابل عرضه است. پس تصویر دیجیتال یک نقاشی مشهور در بردارندۀ انبوهی از جزئیات است که در حالت عادی از چشم ها پنهان است.

مزیت سوم: فایل دیجیتال نقاشی، محدودیت های تابلو نقاشی فیزیکی را ندارد و شما می توانید مطابق با نیاز خود از آن استفاده کنید. مانند: استفاده در طرح های گرافیکی، چاپ در بالاترین کیفیت، استفاده در موبایل و…

برای قابل فهم تر کردن آنچه که در بالا گفته شد، به مثالی بسنده می کنیم: در تصویر دیجیتال نقاشی زیر برای نمونه بر روی قسمتی از آن زوم کرده ایم. در حالت زوم به آسانی می توانید جزئیات بسیار دقیق این نقاشی را ببینید. براستی شگفت انگیز نیست!

نقاشی برج بابل، اثر پیتر بروگل
سال خلق اثر: 1563 میلادی
بزرگنمایی و وضوح جزئیات در این اثر شگفت انگیز است:
مزیت خرید فایل دیجیتال نقاشی

راهنمای خرید:
1. در ابتدا به قسمت فروشگاه بروید. [اینجا کلیک کنید].
2. نقاشی یا نقاشی های مورد نظر خود را انتخاب کنید.
3. بعد از ورود به سبد خرید، درگاه پرداخت را انتخاب کنید.
4. سپس فیلدهای ایمیل و نام و نام خانوادگی را تکمیل کنید. [در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت کنید زیرا لینک دانلود علاوه بر اینکه بلافاصله بعد از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد، به آدرس ایمیل شما نیز ارسال می شود.]
5. در پایان روی [پرداخت نهایی و دریافت] کلیک کنید. به درگاه بانک هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت، لینک دانلود را دریافت می کنید.

نکات مهم قبل از خرید:
1. لینک دانلود تا 3 روز فعال می ماند و بعد از آن منقضی می شود.
2. آدرس ایمیل را بدون www وارد کنید! (مثال: iran@gmail.com)
3. ما برای مشتریانی که به طور همزمان 3 محصول را خریداری کنند، کد تخفیف ارسال می کنیم.

۱۳۹۹ - ۱۳۹۱ © تمام حقوق محفوظ است.